برخی از مهم ترین لوازم یدکی نیسان قشقایی( بخش دوم)

لوازم یدکی نیسان قشقایی

همانطور که می دانید شمع خودرو یکی از مهم ترین لوازم یدکی نیسان قشقایی است. برای شناخت یک شمع  خودرو با کیفیت و خوب به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ در مقالات قبل شما را با برخی از مهم ترین لوازم یدکی نیسان قشقایی آشنا کردیم و گفتیم که چه زمان باید شمع آن را تعویض کنید. و چطور این کار با انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر نکاتی که باید در مورد این نوع لوازم یدکی نیسان قشقایی توجه کنید آشنا کنیم.

همیشه در هنگام تعویض شمع بلافاصله شمع دیگر را جایگزین آن کنید و در اینجا باید کابل احتراق را قطع کنید.

لوازم یدکی نیسان قشقایی

کنترل در هنگام تعویض

بعد از اینکه این قطعه از لوازم یدکی نیسان قشقایی را تعویض کردید باید آن را به دقت بررسی کنید. اگر شمع با روغن چرب شده بود یا به خاطر دود سیاه شده بود. نشان دهنده این است که در موتور خودرو مشکلی وجود دارد. برای اینکه خیالتان راحت باشد بهتر است بعد از هر 100 یا 200 مایل دوباره شمع خودرو را چک کنید.

در هنگام خرید شمع به کیفیت و کارایی آت توجه کنید.

شمع باید با موتور جفت شود. شمع های خودرو و سایر لوازم یدکی نیسان قشقایی ممکن است از لحاظ ساختار، اندازه، درجه حرارت با هم متفاوت باشند. نصب اشتباهی یک شمع خودرو ممکن است خیلی سریع به موتور خودرو آسیب بزند. خرید شمع خودرو یکی از مهم ترین خرید هایی است که ممکن است به عنوان خرید لوازم یدکی نیسان قشقایی انجام دهید. در انتخاب نوع شمع بهتر است از شمع های مارک بوش یا NGK استفاده کنید تا خیالتان از بابت شمع خودرو به عنوان لوازم یدکی نیسان قشقایی راحت باشد. البته برند های دیگری نیز برای عرضه شمع خودرو هستند که می توانید بهترین آن ها را انتخاب کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =